Fotoğraf Kalitesi Yükseltme (Mucize Yazılım!)

Benzer Konular

Fotoğraf Kalitesi Yükseltme - Mucize Yazılım!

Herkese merhaba dostlar, bugün size harika bir yazılım göstereceğim, yapay zekâ ile harmanlanmış bir yazılım bu. Peki bu yazılım ne işe yarıyor? Kalitesiz fotoğraflarınızı, pikseli düşük fotoğraflarınızı tam 6 kat daha kaliteli hale getiriyor. Fotoğraf kalitesi nasıl yükseltebilirim sorunuza tam olarak cevap olacağız!

Bilmeyenler için yapay zeka nedir?

Yapay zekâ, bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrolündeki bir robotun çeşitli faaliyetleri zeki canlılara benzer şekilde yerine getirme kabiliyeti. Yani kısaca bilgisayar kontrolündeki bir robotun insan etkisi dışında kendi düşüncülerini düşünüp uygulamasıdır.

Yapay zeka AI

İşte bu yazılımda yapay zeka, kalitesi düşük resimlerin büyük piksellerdeki halinin nasıl olduğunu kendisi düşünüyor ve bunu kullanarak fotoğrafınızı kaliteli hale getiriyor. Gerçekten de mucizevi değil mi? Şimdi gelin, kurulumundan kullanımına bu yazılımı inceleyelim.
Öncelikle bahsetmem gereken şey bu programın ücretli olduğudur arkadaşlar. Ancak endişelenmenize gerek yok, programın deneme sürümü ile bir süre dahi fotoğraflarınızın kalitesini yükseltebiliyorsunuz.

Öncelikle siteye girdiğiniz zaman TRY GIGAPIXEL AI FOR FREE tuşuna basıyoruz ki bu aşamada sizden programın bulunduğu linki içeren bir e-postayı gönderecekleri e-posta adresi isteyecekler. Buraya adresi girip, yolluyoruz.

Deneme sürümünü alacağınız yer.
Deneme sürümünü alacağınız yer.

Get Free Trial tuşuna basarak deneme yazılımını alacaksınız. E-posta adresinize gelen mail aşağı yukarı şöyle bir şey olacaktır:
Hesabınıza gelen mail.
Gelen mail yolu ile yazılımın kendi işletim versiyonunuza uygun halini indirebilirsiniz dostlar. Buradan sonrası gayet normal uygulama kurumu ile aynı, inen setup'ı çalıştırarak kuruyoruz.
Yüklemenin ilk hali.

Bu ekran da geçtikten sonra dostlar, uygulama açılacak ve artık fotoğraf düzenlemeye geçeceğiz. Zaten kurulumdan sonra uygulama otomatik olarak açılacaktır, bu noktadan sonrası gayet kolay.

Uygulamaya girdiğinizde, sizden üyelik bilgileriniz ile giriş yapmanızı isteyecektir. Ne üyeliği diye düşünmeyin, e-posta kutunuza kullanıcı bilgileriniz gönderildi bile. E-posta kutunuzu kontrol edin ve gelen bilgiler ile giriş yapın.
Üyelik bilgileri ve üye girişi.
Üyelik bilgileri ve üye girişi.

Uygulamaya giriş yaptığınız zaman, Open tuşuna basarak istediğiniz resmi seçebiliyorsunuz. Dilediğiniz resmi seçtikten sonra yazılımın işlemi bitirmesini bekliyorsunuz hemen ardından yeni ve tam 6 kat kaliteli resmimize merhaba diyoruz.

Önce sonra

Bu sadece bir örnek dostlarım. Bu program sayesinde görmüş olduğunuz üzere fotoğrafın kalitesi muazzam bir biçimde arttı. Sanki resim ilk çekildiğinde sağdaki gibiymiş de biz kalitesini düşürmüşümüz gibi gözüküyor. Bu işin en güzel yanı tam olarak 1 ay boyunca bu programı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ne kadar güzel değil mi? Piyasada bu durumdan faydalanarak bir fotoğraf yüzlerce lira isteyenlere adeta bir kapak niteliğinde bir program olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ancak şunu da söylemeden geçemeyeceğim, sonuç olarak burada da bir yapay zeka kullanılıyor ve halen geliştiriliyor. Bu yüzden her fotoğrafta bu kadar güzel sonuç almayabilirsiniz. Elbette bu oran düşük dahi olsa aklınızda bulunması açısından faydalı olacaktır.

Fotoğraf Kalitesi Yükseltme - Mucize Yazılım! adlı yazımızda sizlere resmin kalitesini yapay zeka ile tam 6 kat yükselten yazılımdan bahsettik. Aklınıza takılan soruları bizlere yorumlar bölümünden bildirebilirsiniz. Kendinize iyi bakın, keyifli çalışmalar..

Teknoloji meraklısı ve lise öğrencisi bir gencim.

Yazıyı paylaş

Benzer İçerikler × +