Fotoğraf kalitesi arttırma işlemi nasıl yapılır?

Benzer Konular

Fotoğraf Kalitesi Yükseltme - Mucize Yazılım!
Kalitesiz ya da eski fotoğraflarınızın çözünürlüğünü arttırmak adına sizler için fotoğraf kalitesi arttırma rehberi oluşturduk. Yazıda yer alan uygulama fotoğrafınızın çözünürlüğünü birkaç katına çıkartacak oldukça başarılı bir uygulamadır. O yüzden rehberi denemenizi kesinlikle öneriyoruz. Kullanacağımız yazılımda yapay zeka, kalitesi düşük resimlerin büyütülmüş halinde piksellerin nereye geleceğini oldukça başarılı bir oranla hesaplamakta ve bu işlemi gerçekleştirmektedir. Bu yüzden başarı oranı oldukça yüksektir. Başlangıç için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siteye giriş yapın. Program ücretli bir program olduğu için biz 1 aylık deneme sürümünü kullanacağız. İhtiyacınız doğrultusunda biraz pahalı bir fiyatla tam sürümü satın alabilirsiniz.

Fotoğraf kalitesi arttırma işlemi

Öncelikle siteye girdiğiniz zaman TRY GIGAPIXEL AI FOR FREE tuşuna basıyoruz ki bu aşamada sizden programın bulunduğu linki içeren bir e-postayı gönderecekleri e-posta adresi isteyecekler. Buraya adresi girip, yolluyoruz.
fotoğraf kalitesi arttırma

Get Free Trial
tuşuna basarak deneme yazılımını alacaksınız. E-posta adresinize gelen mail aşağı yukarı şöyle bir şey olacaktır:
fotoğraf kalitesi arttırma uygulaması

Gelen mail yolu ile yazılımın kendi işletim versiyonunuza uygun halini indirebilirsiniz dostlar. Buradan sonrası gayet normal uygulama kurumu ile aynı, inen setup'ı çalıştırarak kuruyoruz.
Yüklemenin ilk hali.

Bu ekran da geçtikten sonra dostlar, uygulama açılacak ve artık fotoğraf düzenlemeye geçeceğiz. Zaten kurulumdan sonra uygulama otomatik olarak açılacaktır, bu noktadan sonrası gayet kolay. Uygulamaya girdiğinizde, sizden üyelik bilgileriniz ile giriş yapmanızı isteyecektir.  E-posta kutunuzu kontrol edin ve gelen bilgiler ile giriş yapın. Fotoğraf kalitesi arttırma uygulamasına giriş yapın.
fotoğraf kalitesi arttırma uygulamaları

Uygulamaya giriş yaptığınız zaman, Open tuşuna basarak istediğiniz resmi seçebiliyorsunuz. Dilediğiniz resmi seçtikten sonra yazılımın işlemi bitirmesini bekliyorsunuz hemen ardından yeni ve tam 6 kat kaliteli resmimize merhaba diyoruz.
fotoğraf kalitesi arttırma

Bu örnek resimde gördüğünüz üzere fotoğrafın kalitesi muazzam bir biçimde arttı. Sanki resim ilk çekildiğinde sağdaki gibiymiş de biz kalitesini düşürmüşümüz gibi gözüküyor. Bu noktada şunu da söylemeden geçemeyeceğim, sonuç olarak burada da bir yapay zeka kullanılıyor ve halen geliştiriliyor. Bu yüzden her fotoğrafta bu kadar güzel sonuç almayabilirsiniz. Elbette bu oran düşük dahi olsa aklınızda bulunması açısından faydalı olacaktır. Yararlı olması dileğiyle.

Teknoloji meraklısı ve lise öğrencisi bir gencim.

Yazıyı paylaş

Benzer İçerikler × +