Çizimlerinizi Tek tıkla Renklendirin!

Benzer Konular

Fotoğraf renklendirme işlemini daha önce hiç gerçekleştirdiniz mi? Bazen bazı çizimler insanı çok zorlayabiliyor ancak bu yazımızda anlatacağımız fotoğraf renklendirme uygulaması ile çizimlerinizi tek tıkla renklendirebileceksiniz!

Çizimlerinizi Tek tıkla Renklendirin!

Öncelikle size aşağıdaki vereceğimiz bağlantıdan yapay zeka destekli uygulamayı aşağıdaki görseldeki adımlara uyarak indiriyorsunuz dostlar.

Çizimlerinizi Tek tıkla Renklendirin!

Uygulama indikten sonra renkli bir logoya sahip olan .exe uygulamasını çalıştırıyorsunuz ve kartınızın sürümünü seçiyorsunuz. Bunun sebebi ise, uygulama içinde yapay zeka barındırdığı için bilgisayarınızı en verimli şekilde kullanmak isteyecektir. Bu seçimi doğru yapmanız daha rahat çalışmanızı sağlayacaktır. 

Daha sonrasında ise uygulama açılacaktır. Zaten oldukça kolay bir arayüzü bulunan uygulamaya oldukça kolay bir şekilde çizimimizi attıktan sonra uygulama otomatik olarak renklendirmeye başlayacaktır.

Çizimlerinizi Tek tıkla Renklendirin!

Uygulama fotoğraflarınızı aynen yukarıdaki gibi renklendiriyor. Sadece bu renkleri tercih etmek zorunda değilsiniz, uygulamanın içinde yer alan renk paletlerini seçerek başka renkleri kullanabilirsiniz.

Peki bu uygulamanın ne yararı var?

Özellikle meslekle ve grafik tasarımla pek ilgilenmeyen, bir fotoğrafını oradan buradan çizim şekline getiren arkadaşlar için çok faydalı olacaktır. Yine 3.parti bir yazılım ile kendi fotoğrafını çizim haline getirerek bu uygulamaya yükler ve kendi fotoğrafının çizimini renklendirerek kendi bağını kendi kesmiş olur.

Çizimlerinizi Tek tıkla Renklendirin!

Bu uygulama grafiker arkadaşların da işine yarayacaktır. Zamanın çok değerli olduğu bu dönemde, ufak tefek işler için zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ancak bu şekilde bir satış ne kadar etik olacaktır, orası tartışılır dostlar. Burada bana düşen şey, uygulamayı etik kurallarına uygun kullanmanız gerektiğini size hatırlatmak.

Yazıyı paylaş

Benzer İçerikler × +